BytesNelDIGITALE PARTNER
Prijzen

Vanaf €69 per maand

Bouw, hosting, onderhoud en Lova inbegrepen. Geen opstartkosten.

15% korting bij jaarbetaling
Starter Een professionele website, goed onderhouden.
€69 /mnd Maandelijks gefactureerd
Kies Starter
Meest gekozen
Groei Website plus marketing die iedere week doordraait.
€199 /mnd Maandelijks gefactureerd
Kies Groei
Pro Volledige marketingmotor: content, SEO én reputatiebeheer.
€399 /mnd Maandelijks gefactureerd
Kies Pro
Premium Hogere frequentie, prioriteit en een vast aanspreekpunt.
€699 /mnd Maandelijks gefactureerd
Kies Premium
Op maat Complexe integraties, meerdere vestigingen of maatwerk.
vanaf  €999 /mnd Maandelijks gefactureerd
Bespreek je situatie

Pakketten vergelijken

Wat je krijgt Starter€69 Groei€199 Pro€399 Premium€699
Website
Ontwerp op maat Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Eigen domein & SSL Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Hosting & monitoring Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Maandelijks onderhoud Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Pagina's inbegrepen t/m 5 t/m 8 t/m 12 t/m 20
Conversie-optimalisatie – Basis Inbegrepen Inbegrepen
Content & marketing
Wekelijkse social content – 2×/week 3×/week 5×/week
Blog & SEO-teksten – 1×/maand 2×/maand 4×/maand
Lokale SEO Basis Basis Inbegrepen Inbegrepen
SEO-strategie & zoekwoorden – – Inbegrepen Inbegrepen
Google Mijn Bedrijf – Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Reviewbeheer – – Inbegrepen Inbegrepen
Rapportage & begeleiding
Maandrapportage Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Google Analytics & Search Console Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen Inbegrepen
Persoonlijk aanspreekpunt – – – Inbegrepen
Prioriteit support – – – Inbegrepen

Op maat wordt per situatie samengesteld en staat daarom niet in deze tabel.

30 dagen bedenktijd Bevalt het niet, dan stop je binnen 30 dagen zonder opgaaf van reden.
Een jaar vanaf de start Blijf je, dan loopt het contract 12 maanden. Daarna kun je elke maand opzeggen.
€0 opstartkosten Geen investering vooraf. Onboarding en intake zitten erin.

Advertenties bijboeken

Los van je pakket. Het advertentiebudget betaal je rechtstreeks aan Google of Meta; het beheer loopt via ons.

Ads Start €299/mnd totaal
  • €150 advertentiebudget
  • €149 beheer en bijsturing
Ads Groei Populair €549/mnd totaal
  • €350 advertentiebudget
  • €199 beheer en bijsturing
Ads Max €999/mnd totaal
  • €700 advertentiebudget
  • €299 beheer en bijsturing

Veelgestelde vragen

Hoe lang zit ik vast?

De eerste 30 dagen niet. Bevalt het niet, dan stop je binnen die periode zonder opgaaf van reden. Blijf je, dan loopt het contract een jaar vanaf de start. Daarna kun je elke maand opzeggen, met een maand opzegtermijn.

Wat houdt die 30 dagen bedenktijd in?

Je site wordt gewoon gebouwd en gaat live. Ben je binnen 30 dagen na de start niet tevreden, dan stop je zonder opgaaf van reden. Blijf je, dan loopt het contract door tot een jaar na de start.

Wat levert per jaar betalen op?

Betaal je het jaar vooruit, dan krijg je 15% korting op het hele jaarbedrag. Bij Groei scheelt dat bijvoorbeeld €358 per jaar. Je kunt ook per maand blijven betalen. Dan geldt het normale maandtarief.

Wat zijn opstartkosten?

Geen. Je betaalt uitsluitend het abonnementsbedrag. Onboarding, intake en eerste opzet zitten inbegrepen.

Houd ik mijn website als ik stop?

Ja. De website staat op je eigen domein en de bestanden blijven van jou. We helpen je bij een eventuele overdracht.

Kan ik later van pakket wisselen?

Ja, je kunt op elk moment upgraden. Downgraden is mogelijk per einde maand.

Is MESA ook te gebruiken zonder een website-pakket?

Ja. MESA staat los van de website- en marketingpakketten en is ook los af te nemen.

Garanderen jullie een plek in Google?

Nee. Dat kan niemand. We werken structureel aan je vindbaarheid en laten in je maandrapport zien wat het oplevert.

Nog twijfel over het juiste pakket?

Vertel wat je wilt bereiken.

Dan zeggen we welk pakket daarbij hoort, ook als dat een goedkoper pakket is.

Neem contact op Binnen 24 uur antwoord